BelépésKeresés

Szavazások

Jónak tartaná ha dr. Kozma Richárd egy családorvosi magánrendelést is nyitna?
 

Születésnap

 • takacs
  ünnepli majd a születésnapját holnap
 • balintpeterne
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 23., Péntek
 • dohanyneirenke
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 23., Péntek
 • letia
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 23., Péntek
 • baknemargo
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 24., Szombat
 • emma1988
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 24., Szombat
 • faklyamaria
  ünnepli majd a születésnapját 2018. Márciusában 24., Szombat

Honlap opciók

A site hozzáadása a KedvencekhezAz oldal hozzáadása a Kedvencekhez

Ajánlja ismerősének!

Mezőkövesdi Kézilabda Klub
Ma 2018. Márciusában 21., Szerda, Benedek, holnap Beáta, Izolda és Lea ünnepli a névnapját.
Form-Art Plasztikai sebészet, Miskolc
Derm-Med Bőrgyógyászat, Kozmetológia, Miskolc, Mezőkövesd

A következő levelet Farmosi Imre regisztrált felhasználó küldte be.
A levél az eredeti helyén a következő linken olvasható: "Az év praxisa" pályázat
/Takács Géza webmester/

Háziorvosunk fiatal kora ellenére, /vagy éppen ezért .../ élen jár városunk háziorvosi praxisai közül a szakmai hozzáértés az empátia,  a  kreatív beteg- orvos kapcsolatfejlesztés területein. Az elmúlt 13 évben mióta városunkban praktizál, nemcsak a betegei szeretetét, tiszteletét vívta ki. Sokirányú szakmai tevékenysége folytán, melybe egyetemi  tanítás, vezető háziorvosi referensi munka,  rezidens orvosi foglalkoztatás, és Web-orvosi kapcsolattartás is beletartozik, a város elismert  egészségügyi szakembereinek  sorába tartozik.
Személyesen is sokat köszönhetek neki, mivel 13 éve vese transzplantáción estem át. Az én kedves háziorvosom 1997-ben éppen hogy megkezdte Mezőkövesden a körzetben a munkáját, mikor tudomást szerzett róla hogy  transzplantációs műtétem lesz Debrecenben. Miután Debrecenből érkezett hozzánk, időnként még lejárt az előző állomáshelyére ügyes- bajos dolgait intézni. Ezen alkalmakkor mindig meglátogatott a transzplantációs osztályon, hogylétem felől érdeklődött, erőt öntött belém nehéz pillanataimban...
Azóta is különös gonddal viseltet  irányomban mind szakmai, mind emberi szempontból. Sosem felejtem el Neki, a családom sem.  Jelenleg is Ő a háziorvosunk, reméljük még sok- sok éven keresztül köztünk marad!  Javaslom a doktor Úr felvételét az "Év Praxisa" pályázatba!

Tisztelettel: Farmosi Imre

MedMax, orvosiprogram

Hírcsatorna

WEBBeteg

Partnereink

http://mezokovesd.hu www.antsz.hu oep.hu webbeteg.hu harsany.hu mezokovesdikc.hu

Ki olvas minket

Oldalainkat 20 vendég böngészi

Látogatottság

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMai nap364
mod_vvisit_counterTegnap1314
mod_vvisit_counterEzen a héten2084
mod_vvisit_counterMúlt héten2771
mod_vvisit_counterEbben a hónapban11543
mod_vvisit_counterA múlt hónapban21000
mod_vvisit_counter2009.12.19.-től2754069